Witamy w ENIGMA Hostel & Apartments.
 
Jesteśmy nowootwartym hostelem w samym sercu Krakowa, przy zbiegu ulic Rakowickiej i Topolowej.
Nasz hostel i apartamenty wkomponowaliśmy w zabytkową, XIX-wieczną, piękną i stylową kamienicę.

 
Bliskie sąsiedztwo Głównego Dworca Kolejowego i Regionalnego Dworca Autobusowego, sprawia, że dotarcie do nas jest maksymalnie ułatwione – nie potrzeba taksówki ani innego środka transportu – wystarczy 1 minuta spaceru aby do nas dotrzeć.

 
Położenie w ścisłym centrum Miasta Krakowa oraz bliskość takich miejsc jak: Rynek Główny, Planty, dzielnica Kazimierz sprawiają, że obiekt nasz jest dogodnym i wygodnym miejscem wypadów turystycznych i rozrywkowych, a bliskość takich miejsc jak: Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, czy Galeria Krakowska jest także nie bez znaczenia.
 

Zmotoryzowani goście mają możliwość skorzystania z parkowania na pobliskich parkingach strzeżonych.

ENIGMA Hostel & Apartments jest dowodem na to, że niedrogi nocleg może oznaczać również wysoki standard.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 10 komfortowych, czystych i przytulnych pokoi po generalnym remoncie. Dla bardziej wymagających gości oddajemy pokoje z prywatną łazienką oraz apartamenty z kuchnią, łazienką i TV-SAT. Oferujemy również noclegi w bardziej ekonomicznych pokojach wieloosobowych ze współdzielonymi oraz prywatnymi łazienkami.

 

Nasi goście mają możliwość korzystania z naszego pokoju wypoczynkowego (Common Room), wyposażonego w TV-SAT i DVD oraz dostępnego przez całą dobę aneksu kuchennego, gdzie kawę i herbatę podajemy gratis. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również małą bibliotekę, kącik do gier oraz dostęp do internetu.

 
Dzięki współpracy ENIGMA Hostel & Apartments z przewodnikami i organizatorami turystyki, potrafimy zapewnić naszym gościom dostęp do różnych ofert ciekawego spędzenia czasu w Krakowie oraz w jego okolicach. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą wszelkich porad, a jako mieszkańcy Krakowa znają jego atrakcje – chętnie pomogą nie tylko w kwestiach turystycznych, ale i odpowiedzą na pytania gdzie warto zrobić zakupy, zjeść lub gdzie iść się zabawić.

Wszystkie te atuty ENIGMA Hostel & Apartments – położenie, standard oraz personel – sprawiają, że w połączeniu z atrakcyjną ceną noclegów, goście nasi są zawsze zadowoleni, a atmosfera naszego obiektu powoduje, że opuszczają nas niechętnie.

Serdecznie zapraszamy!

stat4u stat4u Uzywamy program hotelowy
enigmahostel.pl - Apartamenty w centrum Krakowa. Tani nocleg - Kraków